מה מספרים על רואי ושיטת איזון אכילה רגשית

אורי לוונטר רוברטס, בן 45 – ראיון מלא

מלכה בן מנשה, בת 72 – הראיון המלא

ויקי פורניס, בת 48

שרה דהן, בת 62

חיה וסרמן, בת 51

מיכל מזר, בת 36

רון שמעוני, בן 52

נדב הורביץ, בן 33

רונן נביק ממליץ על רואי הניג

הי, אפשר לעזור?

שלום,
מוזמנים לכתוב לי, לשאול ולהתעניין, ואני או מישהו מהצוות שלי נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

רואי הניג
“בעזרת רואי והשיטה שלו, אני לומדת לאזן את האכילה שלי ולרזות ממקום בריא יותר, הוליסטי. ירדתי במשקל והיום אני מרגישה יותר ביטחון והנאה בגוף שלי, ויש לי כלים חדשים להשיג את המטרות שלי. כשחקנית וזמרת זה חשוב לי מאוד.
מיכל מזר
“רואי, עברו כבר 6 שנים מאז התהליך שעברתי בעזרתך. אחרי שנים רבות של מאבק בהפרעות אכילה שונות, אני מאוזנת ונינוחה, והנושא שבעבר גזל ממני כל כך הרבה אנרגיה, נמצא היום במקום ובפרופורציה הנכונה. מדי פעם יוצא לי להסתכל אחורה ולהבין איזו דרך ארוכה עברתי ביחס לנושא האכילה ולדימוי העצמי שנלווה אליו”
גליה שמרון
“שום דיאטה לא עשיתי, ותוך 9 חודשים ירדתי 17 קילו, והייתי אומרת די בקלות… אני מרגישה נפלא, וכל הערכים הרפואיים שהיו על הקרשים השתפרו, והכל תקין בצורה בלתי רגילה [טפו טפו]. והכל בזכות השיטה של רואי”
נעמי ארבל
"הגעתי לרואי במשקל של 165 קילו, ובעזרת השיטה והתהליך שלו ירדתי עד כה יותר מ-30 קילו. עכשיו אני יורד בסביבות 3 קילו בחודש, והעיקר שאני מרגיש עם זה מצוין. אני קל ונינוח יותר, ועכשיו אני גם רץ. אני לא עושה שום דיאטה בשביל זה, אלא עושה עוד ועוד בחירות נכונות, שנהיות קלות יותר ויותר... אם הירידה במשקל נעצרת, אני יודע איך להבין מה לעשות, ועושה את זה"
נדב הורביץ

רואי היקר שלום רב,

דרך ארוכה עשיתי בחיי והשינוי הוא מדהים. הורדתי 5 ק”ג אני נראית מיליון דולר.

שעות הערב והלילה לא מפחידים אותי, ואין לי חשק למתוק כי אני יודעת שארוחת לילה מחכה לי.

בסוף שבוע אני מרשה לעצמי פינוק כמו עוגה טובה, סטיק ועוד.

בקיצור החיים יפים…

תודה על הדרך,
מלכה בן מנשה

——————————

הי רואי,

רציתי למסור את תודתי הרבה על התקופה האחרונה, הפעם סשן הטיפולים שלנו היה יותר מעמיק ומשמעותי, היה מעניין לבחון את כל האלמנטים שקשורים בבריאותי הפיזית והמנטלית, ובעיקר שמחתי לראות את השינוי לטובה ואת ההתחזקות של בריאותי הפיזית.

שמחה לעדכן כי בדיקות הדם העדכניות מראות שינוי חיובי גם כן – כל המדדים שבזמנו בדקנו והיו חריגים חזרו להיות בטווח הנורמה (כולסטרול ואאוזינופילים) והגוף שלי מרגיש הרבה יותר חזק, בריא ויציב אל מול אותם “איומים” שפעם היו כה משמעותיים.

והבשורות העוד יותר טובות שעכשיו אני בשבועות הראשונים של הריון 🙂
אז המון המון תודה, על הסבלנות, על הרגישות, על ההקשבה, על האכפתיות ועל ההתמדה לטפל בכל אותן נקודות, ללא ספק חל שיפור עצום באורח חיי כתוצאה מהתהליך שעשינו יחדיו! ואין לי ספק שאני אמשיך לשמור על כל מה שעבדנו יחדיו, לנצל את הכלים שרכשתי ולשמור על תזונה ואורח חיים בריא 🙂

מאחלת המון המון הצלחה בכל הפרויקטים והרעיונות עליהם אתה שוקד, בטוחה כי רבים יזכו לשיפור ניכר בחייהם בזכותך.

תודה, אנסטסיה

——————————-

רואי היקר,

עברו כבר 6 שנים מאז התהליך שעברתי בעזרתך ורציתי לשתף אותך שהתוצאות המדהימות שהושגו מלוות אותי עד היום.
בעקבות המפגשים שלנו השתנה לחלוטין היחס שלי לאוכל, לאכילה ולעצמי.
אחרי שנים רבות של מאבק בהפרעות אכילה שונות אני מאוזנת ונינוחה ונושא שבעבר גזל ממני כל כך הרבה אנרגיה נמצא היום במקום ובפרופורציה הנכונה. השינוי פשוט מדהים!

מדי פעם יוצא לי להסתכל אחורה ולהבין איזו דרך ארוכה עברתי ביחס לנושא האכילה ולדימוי העצמי שנלווה אליו ורציתי להגיד תודה רבה על הליווי הצמוד על הכלים ועל ההשקפה החדשה והייחודית על הנושא שקיבלתי ממך.

מקווה שתצליח להגיע לכמה שיותר אנשים עם הידע והשיטה הייחודיים שלך ולעשות הבדל כפי שהיה עבורי.

המשך בדרכך, גליה

———————————

הי רואי

המכתב הזה יושב משום מה זמן מה על הדף והגיע הזמן לשלוח אותו הלאה. המכתב הזה הוא כולו תודה והערכה לכל מה שקיבלתי ממך.

יש לי ניסיון בעבודה עם הרבה מטפלים.  התחלתי להקדיש לעצמי את המתנה של התפתחות פנימית ואישית לפני כעשרים שנה. היה לי המזל והעונג לפגוש מטפלים מדהימים באמת. אבל אני יכולה להצביע על שניים שהיו מאד משמעותיים ומיוחדים בחיי ואתה אחד מהשניים הללו.

מהמקום שבו אני נמצאת כרגע לי ולך זה ברור איך העבודה המשותפת שלנו משתלבת ואיך היא היתה הנשא בדרך הזו. זו היתה הפעם הראשונה שהעזתי, בעזרתך ובתמיכתך, להסתכל על מערכת היחסים הזוגית שלי בחיי ולהבין לא רק מה אני רוצה אלא איך אני מגיעה לשם. והנה היום יש לי בן זוג מדהים. כמו בסרטים – בדיוק מה שרציתי. זה עונג. ולכל האנשים שחושבים שזה לא אפשרי להשיג בדיוק מה שרוצים – אנחנו יכולים לשמש דוגמא בעצם ההוויה הזוגית שלנו.

כשנפגשנו היתה לי קריירה יפה, כזו שאני פיתחתי ואני ממש גאה בה. ויחד עם זאת, היתה לי תחושה שהפוטנציאל לא ממומש כפי שניתן ואני רוצה לפנות לדרך חדשה. באמת כמו שאומרים – לא היה חסר לי כלום. ושוב, הנה היום, אני נמצאת במסע מחודש של פיתוח העצמי המקצועי שלי באופן לא שגרתי, בדיוק כמו שרציתי.

ולבסוף, בייחוד בייחוד, אני רוצה לציין כמה הערכה יש לי לדרך שלך כמטפל. מעבר לניסיון העצום ומגוון השיטות שיש לך להציע, ההקשבה העמוקה לצרכים שלי והיכולת שלך לדעת, פשוט לדעת, מה מתאים באותו הרגע היתה מדהימה. אף פעם לא הרגשתי שיש קו אחד שאתה מסנגר עליו כקו טיפול, אף פעם לא הרגשתי שיש בך טיפה של שיפוט, ותמיד היית פתוח לקבל פרספקטיבות שונות וליצור עבודה משותפת.

אז אם המילים שלי יגיעו לאתר שלך ויסייעו לאנשים להבין מה אתה נותן אני ממש שמחה על ההזדמנות לשתף.

בהמון אהבה, שלי.

 ———————————–

הי רואי,

שמחה לשתף אותך כי בעקבות השתתפות בהרצאה שלך במאי הצלחתי לרדת 5 ק”ג מהמשקל שזה היה היעד שהצבתי לי
אני מרגישה טוב עם עצמי וממש נהנית מהעובדה שאני יכולה לאכול בלי רגשות אשם… ועל כן אני רוצה לומר תודה!

לימור וייס

————————————– 

השתתפתי לאחרונה בסדנת טרנספורמציה של רואי הניג ואני רוצה להמליץ עליה בחום.

למדתי הרבה, חשבתי לפני כן שאני יודעת הכל על דיאטות, שינוי הרגלי אכילה וכו, אבל בסדנא זו למדתי ליישם מודל שלו ולהתאמן עליה  “איזון אכילה רגשית של 5 שלבים” למדתי לראות שזה לא “הכל או כלום” או “אם כבר אז כבר”…

מה שמקסים בתהליך העבודה בסדנא שהכל בא בסופו של דבר ממקום של קבלה עצמית ואהבה עצמית, ללא רגשי אשמה.

למדתי לאכול מהכל, גם דברים שאני אוהבת מתוך החלטה ותכנון של הכמות והעיתוי,   המודל עובד כשמתאמנים עליו ביום יום והוא הופך לחלק טבעי…

אני מודה לרואי על הנתינה מתוך והבנה עמוקה של אכילה רגשית ויכולת להעביר את התכנים הלאה כדי לחולל שינוי.

בהוקרה ר.ב.

————————————-

“שלום רואי,

רציתי להודות לך על הסדנה ולספר לך שאתמול כשהייתי עם הבת שלי פתאום בא לי על השקולד שבארון.

ניתחתי את המצב בהתאם לעקרונות, להנחיות ולכלים שנתת לנו בסדנה וקיבלתי החלטה לדחות את האכילה לערב.

פשוט הבנתי שחבל לבזבז את התענוג ככה סתם על זמן לחוץ בין ארוחת הערב להשכבה.
היא אכלה, הלכה לישון, אני התקלחתי ואז נזכרתי בשוקולד, כי הרי עכשיו הגיע הזמן ליהנות ממנו באמת.
ופתאום, כבר לא התחשק לי באמת לאכול אותו.

כשאני חושבת על זה, זה קורה לי די הרבה בזמן האחרון. גם התחושה הכללית טובה יותר. בנוסף, מדדי הסוכר שלי בדם ירדו לאחרונה”.

“* 9 חודשים אחרי הסדנה – אני שמחה לספר שלא רק שלא העליתי בחזרה את 6 הקילוגרמים שירדתי במהלך הסדנה, אלא הורדתי עוד 4.5 קילו מאז, ואני מרוצה מאוד מאוד”.

מיקי ר. בת 39, רו”ח, מהוד השרון

———————————

“לרואי,
מכל מלמדי השכלתי, אך במקרים בודדים מאד הרגשתי שנטבע בי חותם בגמר הלימוד. נטבע חותם בגמר הסדנה “אכילה נכונה מבלי להילחם”, שסיימנו זה עתה. התוכן והמילים חדרו לתודעתי, השפעתן חדרה לליבי, והסדנה נתנה לי הרבה חומר למחשבה וכלים לעשות שינוימעבר לתכנים, הידע שלך הדיוק והחדות באבחנותיך והאישיות רבת ההשראה שזכית בה, עשו את הקורס למה שהוא.

חני לדרמן”

————————————–

רואי היקר!

כמה ימים אחרי סיום הסדנה, כמה ימים של ניסיון לסכם לעצמי מה היה שם שכל כך נהניתי, הייתי מסכמת זאת כך:

זו הפעם הראשונה (בחיי הארוכים…) השתתפתי בסדנה, שבה הרגשתי חופשייה לגמרי לשתף אחרים בחולשות ובכשלונות שלי. האווירה הייתה כל כך מקבלת ומכילה, וחשתי כל כך הרבה הזדהות והבנה, שפשוט נמסו אצלי החסמים הרגילים, והשיתוף נעשה מחזק כשלעצמו.

התגבשו אצלי כמה תובנות חדשות של התנהגויות והֶרגֵלים של עצמי, וככל שזה מפתיע – באמת הופתעתי. כל כך פשוטים הדברים כשהם מתבהרים ומתנסחים, ובעיקר כשמתברר שהם צפויים וסבירים, ואני לא היחידה החווָה אותם ככאלה!

אני לא בטוחה שהכימיה שנוצרה בין משתתפי הסדנה הזאת נוצרת תמיד, אבל אנחנו, המשתתפים, זכינו: במשך חמשת המפגשים התרקמו קשרים והתהוו יחסים, ומ-15 משתתפים שהיו אלמונים לגמרי זה לזה נוצרה חבורה – מקשיבה, מגיבה, משַתֶּפֶת ומאשרת. לכל מפגש נסעתי בציפייה וחזרתי מועשרת.

לכל ההתנסות הזאת היה גם, כמובן, פַּן מעשי: תירגול ואימוץ של הרגלי אכילה חדשים, נכונים אבל מותאמים אלי. נכון להיום – זה מצליח: ברור לי לגמרי מה נכון לי ובעיקר – מה אני יכולה. לא קפוץ גבוה מדי, ומצד שני – לא להתעצל. ובעיקר – לא לוותר. התחלתי להקפיד: ארוחות מסודרות, ירקות בכל פעם, פחות פירות. בכל פעם שאני מבצעת – אני מרוצה… האם יש ירידה במשקל? – לא נשקלתי, בינתיים, אבל יש בהחלט הרגשה נוחה יותר בתוך הבגדים. בשבילי זה כמעט מה שאני מבקשת לי.

למדתי המון, חוויתי המון, ואני מודה מאד – קודם כל לך, ואיתך גם לכל המשתתפים. ומקווה להמשך!

—————————————

“אחרי שנים של “מלחמות” לא נגמרות עם האוכל ותסכול גדול, התחלתי להבין למה זה קורה לי ואיך להתמודד עם זה.

יצאתי מהסדנה עם המון ידע וכוח להתמודדות עם האכילה הרגשית שלי.
הסדנה מעניינת, מקצועית וחוויתית מאוד!”

בר שורצבלט, בת 21, סטודנטית לנטורופתיה

———————————–

“נהניתי מאוד ממפגשי הסדנה ולמדתי פן חשוב מאוד הקשור לתזונה נכונה ובריאה – הפן הרגשי.

אני ממליצה לבוא ולשמוע מה עוד ניתן לעשות כדי להצליח לרדת במשקל, להוריד כולסטרול, סוכר,
יתר לחץ דם או כל סימפטום אחר הגורם לאי-נוחות או מחלה… הסדנה נעשתה בשיתוף פעיל של כל המשתתפים תוך כדי התנסות, העלאת חוויות, מסקנות ותובנות חדשות. 
היישום היה די מיידי, התוצאות בהתאם.

אירית סדן

————————————-

חמשת המפגשים של סדנת לאכול בראש טוב, יחד עם הנחיה נינוחה ונעימה, מאפשרת, מכילה ומחוייכת שלך,
עזרו לי להשיל במשך חודשיים 10 ק”ג!

תודה, בת-חן שפירא

————————————-

“Taking part in Roy Henig’s workshop assisted me to lose 17 kg in the last year, without gaining them back. I control the way I eat peacefully and without frustration, and its great being in my body and to love the way it looks and feels. U helped me to look at life from a different angle – a peaceful angle – calming…”

Thanks, Michelle Maydan

————————————-

I’ve always known I was an “emotional eater” and I even understand many of the reasons behind my emotional eating.  What I was missing were the tools to help me deal with this impulsive behavior.  Roy Henig’s seminar help me to understand my impulses and it gave me the practical tools and methods I needed.  The atmosphere during the sessions was open and supportive.  Roy has developed a method that strengthens the soul and can be used by anyone at any time.  I came from the Galil to attend the seminar sessions and found it very easy to take the train to the Savidor/Mercaz station and a pleasant 10 min. walk to Roy’s apartment.  The few times that I drove my car, I had no problem parking in a nearby parking lot.  I warmly recommend Roy’s “Balanced Emotional Eating” Seminar.

Lori Melman

————————————-

I have had difficulty with my eating for years, and have always fluctuated with my weight. One of the main reasons for that was because I was not very understanding of my inner state, my emotional needs, and the fundamental reasons behind my disordered eating.

Roy has helped me tremendously in that department. His focus was not only on the essentials of eating right and eating moderately, but on the inner state and the subjective triggers behind temptation. I liked that his approach was very forgiving, understanding, and fairly loose, which was infinitely more efficient than the structured diets I have tried (and failed) to follow time, and time, and time again.

I also found him to be very kind and emotionally-available to his clients, both in and out of the sessions, which is exactly what one needs when trying to tackle eating. Although I don’t even live in Israel, I still communicate with Roy when I feel I need his support. The fact that he is available long-term is an indication that he most genuinely wants his clients to do well. Your success is his success – truly and honestly.

I used to view any eating that deviated from the rules” of my diet plan as a failure, and felt that I was constantly falling short of my goals. Roy helped me rework the way in which I construed this all in my mind, and now I view the entire weight loss process differently. That, I feel, is the psychological key to this entire journey.

 Thank you, Roy!

.Anally S

—————————

“רואי,
רציתי להודות לך על הסדנא שהסתיימה בימים אלה ובה למדתי ממך המון תובנות חכמות על אכילה נכונה ועל החיים בכלל.  הדרך המקצועית והמעניינת שבה העברת את החומר, ההתנהלות הנעימה והרגישה והיכולת להכיל ולהבחין בצרכים של המשתתפים ראויה לשבח. סוף סוף לאחר שנים רבות של עליות וירידות במשקל ואמונה מגבילה שלי ביחס לאוכל שזה הכל או לא כלום אני מתחיל לחשוב בצורה מאוזנת ורגועה יותר.ומאמין שיצאתי לדרך חדשה.

תודה”

ניר כספי , הוד השרון

—————————-

אני ממליצה על הסדנה של רואי, לכל מי שהמסלול הרגיל של דיאטה לא עובד בשבילו, כי הוא הבין שאכילה זה לא רק דבר גופני אלא גם קשור מאוד במצב הנפשי והרגשי. זה מקום להעמיק את ההבנה לגבי הקשר הזה ולקבל כלים לתקשר יותר טוב עם עצמי בנושא, ובייחוד מקום של הרבה מאוד קבלה והבנה. אחד הדברים שנמאסו עלי במקומות אחרים זה תחושות האשם שהייתי נושאת איתי כשלא הייתי מקפידה/מתמידה/מצליחה, וכאן יכולתי סוף סוף להתחיל להשתחרר מרגשות האשם ולראות מה באמת גורם לי לאכול עכשיו ולהרגיש עם זה בסדר. הדבר הכי חשוב שאני לוקחת איתי זה היכולת להבין מחדש את מערכת היחסים שלי עם אוכל, זה לא משהו שקורה מעצמו ואין לי שליטה עליו, ואני מבינה עכשיו הרבה יותר טוב מה קורה מאחורי הקלעים.

ענבל בס

—————————-

במהלך ניסיונותיי הרבים לאורך השנים להפחית משקל השתתפתי בקבוצות תמיכה שונות, דיאטניות פרטיות, דיאטניות קופ”ח ועוד… מכל אחד מהם קיבלתי טיפים, ביצעתי את שנדרשתי לו, וחשבתי שאני יודעת הכל על הנושא ועל איך לרדת במשקל, אבל גם לאחר שהגעתי לתוצאה מצאתי שאני עדיין במלחמה ובכל פעם שהייתה מתרחשת “נפילה” או “סטייה” מהתפריט, הרגשתי תסכול ואשמה ודרדרתי את עצמי עוד יותר למטה.

בסדנא של רואי למדתי לזהות את הגורמים לאכילה רגשית ובשיטה מיוחדת ליישם את המודל של איזון אכילה רגשית בעל חמשת השלבים, למדתי לחשוב לאורך זמן – “הכל נחשב”, לא כל דבר הוא בעייתי, ולא הכל זה שחור או לבן, שינוי החשיבה בא ממקום של דימוי עצמי חיובי בלתי מותנה, אהבה עצמית במקום מאבק תמידי, בדרך להשגת היעד.

ממליצה בחום, נאווה קפלן

הי, אפשר לעזור?

שלום,
מוזמנים לכתוב לי, לשאול ולהתעניין, ואני או מישהו מהצוות שלי נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

רואי הניג
אל תפספסו את הוידאו והמאמרים החדשים:

הירשמו למגזין שלנו

וקבלו עוד הרבה ידע על שילוב של בריאות וחיים טובים
מגזין להיות במיטבי מאת רואי הניג