לחזור לפעילות גופנית בעזרת יצירתיות

זהו ההמשך של הטיפ הראשון על איך לחזור לפעילות גופנית ולכושר, וכנראה שאנחנו מתחילים ממש סדרה חדשה, תמשיכו לעקוב… 

בכל מקרה, חשוב לציין שאנחנו גם מדברים פה על משהו שמעבר לפעילות הגופנית – היצירתיות בלהצליח משהו שלא קל או מסתדר לנו במהלך היום.

אז ברור שהיתה לנו סיבה למה הפסקנו את הפעילות הגופנית. במקרה של אשתי זה ההריון בסיכון גבוה והלידה, מעבר הדירה וקידום משרד עורכי הדין שלה. גם בשבילי לא קל למצוא לזה זמן – העומס עם הילדים העבודה, וגם – בגלל שהכי חשוב לי לתרגל את אומנויות הלחימה שלי (טאי צ’י, שינג-אי, פאקוואה), הריצה נדחקה.

אבל – אחרי הרבה זמן שרציתי לחזור לזה, החלטתי שעכשיו זה יקרה, ובשביל כך עלי להיות יצירתי, ולמצוא פתרונות שיאפשרו לי לעשות את זה.

צפו בוידאו:

יצירתיות – דרך מקורית לפתור אתגרים 

יצירתיות על פי וויקיפדיה: “היצירתיות נשענת על גמישות מחשבתית שמאפשרת חשיבה רב-ממדית ורב-כיוונית[2]. אחד ממאפייני הליבה של עבודה יצירתית הוא החדשנות שלה[3]. להבדיל מדפוסי חשיבה נוקשים ומקובעים המתנגדים לארגון מחדש של עמדות שונות, הגמישות המחשבתית יכולה להוביל לרעיונות חדשים או להמצאת דרכים חדשות להתמודדות עם סיטואציות שונות. מסיבה זו השימוש בחשיבה יוצרת למציאת פתרונות יעילים, רעיונות חדשים ומוצרים שימושיים, תורמת באופן משמעותי להתפתחות של האנושות.”

אז זה לא היה ריצה לפי התכנון, ועדיין נותר לי האתגר של ביסוס הריצה באופן מסודר, אבל לפחות את הריצה של היום עשיתי.

לחשוב מחוץ לקופסא 

אז מה בעצם היה פה – החלטתי שאני חוזר לריצה, למרות הלו”ז הצפוף והעומס בחיי. ברור שזה לא יהיה לי קל, ואכן היום ידעתי שלא ייצא לי לרוץ בצורה מסודרת. אבל במקרה, הבת שלי ביקשה שאקח אותה הפעם לגן עם עגלה (במקום עם אופניים כרגיל). ואז נזכרתי איך הייתי רץ כל יום לגן עם העגלה של הבן הבכור שלי. החלטתי שזו תהיה ריצת הבוקר שלי, עם שתי הבנות, ולמרות שהריצה לא היתה ארוכה, היא היתה קשה יותר בגלל דחיפת העגלה. 

אז זה לא היה ריצה לפי התכנון, ועדיין נותר לי האתגר של ביסוס הריצה באופן מסודר, אבל לפחות את הריצה של היום עשיתי.

איך את/ה פתרת בעיה של זמן לפעילות גופנית עם יצירתיות?

אשמח מאוד שתשתפו אותי ואת שאר הקוראים בניסיון שלכם על איך לחזור לעילות גופנית ולכושר –
מוזמנים לכתוב בתגובות למטה.

 

מחוייב להצלחה שלך,
רואי

רואי הניג

 

 

 

פוסטים רלבנטיים לנושא זה

 


 

התחברתם למה שכתוב בפוסט? 

שתפו אותו עם קרובים וחברים באמצעות כפתורי השיתוף בצד,
תודה 🙂

2 תגובות

  1. אגב, כשרעיון עולה באופן יצירתי וספונטאני, זה כמובן לא אומר שהביצוע שלו צריך להיות חד פעמי. אני בהחלט מתכנן לחזור לריצה עם הקטנה שלי (יש לנו עדיין את עגלת הריצה שהיתה של בני הבכור)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אל תפספסו את הוידאו והמאמרים החדשים:

הירשמו למגזין שלנו

וקבלו עוד הרבה ידע על שילוב של בריאות וחיים טובים
מגזין להיות במיטבי מאת רואי הניג